Hakkımda


1994 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nden Psikolojik Danışman olarak mezun oldum. Profesyonel iş yaşamına aynı yıl Garanti Bankası’nda Ticari Bankacılık Yönetici Adayı olarak başladım ve Banka Eğitim Merkezi’nde Performans Danışmanı ve Eğitim Koordinatörü olarak görev yaptım. 1999 yılında Marmara Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları Yönetimi yüksek lisans programını tamamladım. Sırasıyla Cargill ve Danone’da eğitim ve organizasyonel gelişim yöneticisi olarak görev aldım. 2001 yılından beri de insan kaynakları alanında yöneticilik ve danışmanlık yapmaktayım.

İş yaşamı eskisinden de rekabetçi ve zorlu ancak gün içinde kendimizi yenileyeceğimiz küçük anlara vakit yaratmak kaçınılmaz bir ihtiyaç. Amacım bu bloğun küçük kişisel anlarınızda başvuracağınız hem keyif hem bilgi veren bir kaynak olması.  Umuyorum ki bloğumda insan kaynakları profesyonellerinin yanısıra insana ve hayata dair okumayı sevenler de kendileri için birşeyler bulacaklar…

Düzenli olarak yazdıklarımı okumak isterseniz üyelik bölümünden kaydolabilirsiniz. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi dört gözle bekliyorum.